Firmast CLIPSO
  Toode
  Clipso-lagi
  Clipso-photo
  Clipso-picture
  Clipso-acoustic
  Clipso–värviline
  Clipso–transparent
  Hinnad
  Eelised
  CLIPSO erisused
  Montaazi tehnoloogia

CLIPSO - LAGI

Vajate uut lage?
Laesustem CLIPSO rahuldab kõik Teie ootused

Kvaliteet, elegantne välimus, mugavus,väga kaua kestev - CLIPSO laed vastavad kõige kõrgematele maailma standarditele kui kaasaegsed kõrgtehnoloogilised õmblusteta laed..

 

Paigaldases CLIPSO lae, unustate Te igaveseks praod ja vajaduse edaspidi lagesid remontida .

CLIPSO võimaldab moodustada lagede erinevaid kujundeid ilma tuntava hinnatõusuta maksumuses ja hoida ära sellised kipsplaadi puudused nagu pragunemised suurtel pindadel..

Omades suurt niiskuskindlust, kaitsevad laed Teid naabrite üleujutuste või auklike katuste eest. Nad säilitavad kaua suurepärase välimuse ka vannitubades ja basseinides.

Laed on tulekindlad (?1), ökoloogiliselt puhtad (soovitatud kasutamiseks laste raviasutustes) ega oma mitte mingisugust lõhna.

Kõrgeklassiline toore koos unikaalse tehnoloogilise tootmisega annavad kokku produkti, mis vastab kõikidele nõudmistele,miiliseid esitatakse viimistlusmaterjalidele tänapäeval.

Kõige viimasemad väljatöötatud arendused on tõelistele tasakaalustatud klassikaliste interjööride hindajaile, CLIPSO õmblusteta pinglaed võimaldavad rahuldada ükskõik millise stiili nõudmiste vajadusi.


CLIPSO laed sobivad elegantsete ja mugavate büroode interjööride kujundamiseks, aga ka kasutamiseks tööstusruumides.


     
 

Kontakt

Telefon: 50 20 823
Faks: 711 08 07
E-mail: info@clipso.ee
Tallinn

 
     

Copyright © 2005. Created by goa.ee