Firmast CLIPSO
  Toode
  Eelised
  CLIPSO erisused
  Tehnilised iseloomustused
  Patent
  Montaazi tehnoloogia

CLIPSO ISEÄRASUSED

Lihtsus

CLIPSO pinglagede õmblusteta süsteem - see on lae montaaz "kuival" meetodil lõpliku pinnani loetud tundidega,ilma soojendamiseta gaasiga("soojakahurid").

Lagede väljalõikamine toimub Eestis kohapeal (erinevalt klassikalisest süsteemist,mis nõuab tellimuse saatmist Prantsusmaale). Seetõttu saabub CLIPSO lagi kliendile juba tellimuse laekumise päeval. Konstruktsiooni lihtsus näeb ette iseseisva paigaldamise võimaluse. Tuleb vaid seintele või mustale laele kinnitada universaalne profiil (kuulub hanke hulka). CLIPSO pinglagi kinnitub neile fikseerimise meetodil (vt. "montaaži tehnoloogia" osa).

CLIPSO laed võimaldavad kiiresti ja kergelt paigaldada ükskõik milliseid valgusteid,ventilatsiooni-, signalisatsiooni- või turvasüsteeme.


Praktilisus

CLIPSO pinglagede tehnoloogia kujutab endast kõrgtehnoloogilist toodet - kangas- polüester , täidetud polüuretaaniga - laiusega üle 5m, mis võimaldab õmblusteta katta praktiliselt igasuguseid ruume.

CLIPSO pinglaed võimaldavad peita torustikke, elektrijuhtmeid, ehituskonstruktsioone jne. Eriti aktuaalsed on CLIPSO laed uusrajoonides. Hoonete vajumisel tekivad lagedes alati praod. CLIPSO laed vabastavad Teid pragudest igavesti.

CLIPSO laed kaitsevad Teid läbitilkumistest ülalt. See lagi on absoluutselt veekindel. Vee eemaldamiseks piisab lae nurga kinnitusest lahtitõmbamisest.

CLIPSO lagede kasutamine tagab soojus- ja heliisolatsiooni.

CLIPSO kangas on antistaatiline. Talle ei teki kondensvett, aga vajaduse korral piisab seebivahu ja svammiga pesemine.

Montaažil puuduvad praktiliselt jäägid ja ehituspraht. Paigaldus ei tekita elanikele või ruumides töötajaile mitte mingisuguseid ebamugavusi.


Esteetilisus

Kõige viimasemad väljatöötatud arendused on tõelistele tasakaalustatud klassikaliste interjööride hindajaile, CLIPSO õmblusteta pinglaed võimaldavad rahuldada ükskõik millise stiili nõudmiste vajadusi..

Eksklusiivne CLIPSO toode - ei ole lihtsalt pingutatud laed,nad on loodud väga nõudlikule kliendile: ökoloogiliselt puhas, vuukideta kanga paanid, mille tootmiseks kasutatakse uusimat tehnoloogiat, sisaldab endas kõrgeimat kvaliteeti ja kaunist väljanägemist.


Ohutus

CLIPSO laed omavad rahvusvahelist tuleohutuse sertifikaati ?1, (s.o. ei soodusta põlemist) ja Venemaa tuleohutuse ja sanitaarhügieenilist sertifikaati (laste- ja meditsiinilistes asutustes kasutamise luba). CLIPSO on absoluutselt veekindel.

Pinglaed kannavad välja raskusi ja lööke. CLIPSO kangas on 15 korda vastupidavam kui PVC kile.


Kättesaadavus

CLIPSO süsteemid ja kipsplaadist kunstlaed on ökonoomsuse poolest peaaegu sarnased, kuid CLIPSO pinglaed pole võrreldavad montaaži lihtsuse ja ekspluatatsiooni poolest.


Usaldusväärsus

CLIPSO pinglagede garantiiaeg - 10 aastat.


Kompaktsus

Kaotus kõrguses CLIPSO lagede puhul on vaid 1 sm (lae kinnituste võrra).


Külmakindlus

CLIPSO laed kaluvad hästi vastandlikke temperatuure. Nad ei muutu hapraks, ei pragune ega muuda värvi.


Ökoloogilisus.

CLIPSO kujutab endast bioaktiivset kangast, mis vastab kõigile hügieeni nõudmiste parameetritele, mis on esitatud eluruumides, aga ka kõrgendatud puhtusnõuetele vastavais ruumides kasutatavaile viimistlusmaterjalidele.

     
 

Kontakt

Telefon: 50 20 823
Faks: 711 08 07
E-mail: info@clipso.ee
Tallinn

 
     

Copyright © 2005. Created by goa.ee